tr?id=254124144985944&ev=PageView&noscript=1 WC Dus Konteyneri
WC Dus Konteyneri

WC Dus Konteyneri

Wc duş konteyneri

WC Duş Konteyneri

Wc duş konteyneri, acil durumlarda temel ihtiyaçlardan olan wc ve duş ihtiyacının giderilmesi için imalatı yapılan ürünlerdir. Bu tür yapılar, belirli bir süre birden fazla kişi tarafından aktif olarak kullanılacağından, hijyenik koşullara uygun şekilde üretilmesi şarttır. Doğal afet zamanlarında, askeri kamplarda, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda olmak üzere, wc duş konteynerin kullanım amacı geniştir. Kullanım amacına göre ise, sadece wc, sadece duş ya da ikisi bir arada üretilebilmektedir. Günümüz teknolojisinde wc duş konteyneri üretimi oldukça kullanışlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Yıllardır, çeşitli ihtiyaçlar için konteyner üretimi yapan firmamız, wc duş konteyneri imalatını da hijyenik koşullarda yapmaktadır.

WC Duş Konteyneri İmalatı

Wc duş konteynerlerimiz, su tesisatı, wc ile duş kabinleri, elektrik tesisatı, ayna, lavabo, musluk, aydınlatma ürünleri ve çeşitli aksesuarlarıyla kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Standart havalandırma sistemine ek olarak istenildiği takdirde pencere uygulaması da yapılır. Firmamızda, farklı taleplere uygun standart ürünler mevcut olduğu gibi, isteğe bağlı olarak üretim de gerçekleştirilmektedir. İmalat yaparken dikkat ettiğimiz temel nokta, ürünü kaç kişinin kullanacağı ve kullanım amacının ne olduğu. Bu sayede, ihtiyaçlara uygun pratik çözümler üretme şansımız artıyor. Özellikle şantiyelerin en temel ihtiyaçlarından olan wc duş konteyneri, işçilerin ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceği şekilde tasarlanır. Talebe göre yatakhane olarak kullanılan konteynerin yanına monte edilebileceği gibi, sahada aktif kullanım için de üretilebilir. Firmamızdan, her türlü ihtiyaç için wc duş konteyneri imalatı talep edebilirsiniz.

Wc duş konteyneri için müşteri talepleri doğrultusunda, projelere uygun çözümler için, eğitimli personellerimiz hizmetler zinciri şeklinde çalışmaktadır. Hijyen olgusu ön planda tutularak üretilen konteynerler, dayanıklılık açısından da kullanım lokasyonuna uygundur. Bütün ya da paket şeklinde üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler, kullanıcılar tarafından istenilen yere rahatça konumlandırılabilir, gerekli görüldüğü takdirde kolay şekilde taşınır. Özel sektör ya da kamu kurumları olmak üzere tüm ihtiyaçlarda, özel planlama sonrası ürettiğimiz ürünler, ihtiyaç süresi boyunca kullanılabilecek dayanıklılıktadır. Tercihlere göre klozet, pisuar ve alaturka şekilde imalat yapabilir, engelli wc ihtiyacı için profesyonel çözüm üretebiliriz.

Наши контакты

Витниша (Алла) тел: 0547-768911
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Игорь (Ишваса) тел: 0503-445543